Kurumsal


Dilmer Tercüme

Dilmer Tercüme Beylikdüzü'ndeki ofisinden tüm çeviri taleplerinize profesyonelce hizmet sunabilmektedir.


Çeviri alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip Dilmer Tercüme titiz ve disiplinli çeviri anlayışı ile daima en iyi hizmeti sunma misyonunu üstlenmiştir.

Noter yeminine sadık çevirmenlerle daima eksiksiz, kusursuz, hız ve tam olması gereken doğrulukta sorunsuz iş teslimi yapmayı ilke edinmiştir. 

Teslim süresi konusunda da taviz vermeyen Dilmer Tercüme orijinal metne uygun formda, terminolojiye hakim yetkin çevirmenler ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Dilmer bünyesinde çevirinizin teslim alınmasında başlayan süreç, fiyatlandırma, doğru tercümana yönlendirilmesi, kontrolü ve zamanında tarafınıza teslim edilmesi aşamalarında disiplinle takip edilerek, size en iyi hizmetin en uygun koşullarda sunulması hedeflenir.


Çözüm odaklı hizmet anlayışımızla...

  • Firmalara en iyi hizmeti verebilmek için, firmaların ticari faaliyetlerini yürütürken ihtiyaç duydukları YAZIŞMA, SÖZLEŞME, KATALOG, KULLANMA KILAVUZU gibi konularda uzmanlaştık.
  • Her dilde, her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel tercümanlarımızla çevirilerinizi KALİTELİ, ZAMANINDA ve USULÜNE UYGUN olarak yapıyoruz.
  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkemiz  doğrultusunda çevirilerimizin sonuna kadar arkasındayız.
  • Çeviri alanında en MODERN YAZILIMI ve DONANIMI kullanıyoruz.

Dilmer Tercüme 45 dilde çeviri imkanı ile tüm özel tercüme taleplerinizi karşılayacak yetkinliğe sahiptir. Tüm çeviri ihtiyaçlarınızı en makul fiyatlar ve en profesyonel hizmet ile edinmek için mutlaka bizimle tanışın.